Şirketler Grubumuz

Şirketler Grubumuz

1983 yılında kurulan YILDIZLAR SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD.ŞİRKETİ şirketler grubumuzun  ticari faaliyetlerine  başladığı ilk şirkettir.Kurulduğundan bu güne kadar özellikle uluslararası ticaret alanında büyük bir tecrübeye sahip olan şirketimiz halen gıda ihracatı alanında dış ticaret faaliyetlerini sürdürmektedir.
                 1997 yılının başlarında kurulan YAZGAN İNŞAAT TURİZM YATIRIM SANAYİ ve TİCARET A.Ş. ile inşaat ve müteahhitlik hizmetleri alanlarında faaliyetlerimiz yaygınlaşmış ve şirketimiz,müşterilerinin beklentilerine uygun ,modern, estetik ve güvenli yaşam alanları üreterek bulunduğu şehre değer katmıştır.

                2000 yılı halen giysi ve temizlik ürünleri  ihracatı ile ticari faaliyetlerine devam eden GALYA DANIŞMANLIK İÇ ve DIŞ TİCARET LTD.ŞİRKETİ mizin kurulduğu yıl olmuştur.O yıllarda özellikle avrupa ülkelerine ve arap yarım adasına yapmış olduğu ihracatı yaygınlaştırarak dünyanın bir çok bölgesine ihracat yapar konuma gelmiştir.

                  2004’te kurulan YAZGAN GAYRİMENKUL YATIRIM GELİŞTİRME VE DEĞERLEME A.Ş.ile  grubumuz,gayrimenkul değerlemesi ve analizi, yatırım danışmanlığı, gayrimenkul pazarlama, kiralama ve satış alanlarında da faaliyet göstermeye başlayarak  her geçen gün büyümeye devam etmiştir.          

                 2009  grubumuzun faaliyetlerini inşaat sektöründe yoğunlaştırdığı yıl olmuş, geçmişten bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz projeler , yatırım yaptığımız bölgenin koşullarını iyileştirmiş, yaşamsal kalite ve standartlarını yükseltmiştir. Aynı zamanda da tarihi ve kültürel zenginliği ile bilinen İstanbul’un önemli semtlerinden biri olan Fatih’ de Sultanahmet ve Kumkapı civarında almış olduğu tarihi eser binaları yenileyerek tarih ve kültür mirasımıza sahip çıkmıştır.
               2012 de kentsel yenileme ve dönüşüm projelerine ağırlık verilmiş, kentsel miras , kentsel bütünlük, mekân kalitesi, ve ekolojik denge unsurlarını gözetilerek, hak sahipleriyle uzlaşma sağlanmış ve yerel yönetimlerle koordineli çalışarak, kentleşme sürecinde sorunların çözüm ortağı olunmuştur.

              2017 yılında yeni ortaklarımızla birlikte kurduğumuz YENİ TREND YAPI İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. ŞİRKETİ ile konut inşaatının yanında  yapı ve inşaat malzemesi ihracatına başlayan şirketler grubumuz  bugün, inşaat başta olmak üzere gayrimenkul değerlemesi ve analizi, yatırım danışmanlığı, gayrimenkul pazarlama, kiralama ve satış ile gıda,temizlik ve yapı malzemeleri ihracatı yaparak iç ve dış ticaret   alanlarında hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.
             Halen bünyesinde bulunan beş firma ile İstanbul Avcılar da E-5 yan yol üzerinde bulunan merkez binasında faaliyet göstermekte olan şirketler grubumuz, bünyesindeki gelişime açık, uzman ve dinamik ekibiyle amaç ve ilkeleri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.

Şirketler Grubumuz