• Здоровый и надежный

  • Натуральный и без добавок

  • Свежий и Вкусный

  • Превосходное качество

ДОВЕРИЕ ЕДА

МЫ ПРЕДЛАГАЕМ ПРОФЕССИОНАЛЬНУЮ КУХНЮ ВМЕСТЕ

#

Türkiyenin dört bir yanından toplanan en taze ve en lezzetli yemişleri el değmeden işliyor,isteğe göre kavuruyor.Hijyenik koşullarda hazırlıdağımız ürünleri özel ambalajlarla paketliyoruz.

          Reçellerimizi meyvelerin en güzel hallerinden derliyor ve özel ekipmanlarla vakum altında , düşük kaynama sıcaklığı sağlanarak hazırlıyor böylece meyvenin tüm özelliklerini koruyoruz.

          Konservelerimizi hasat sonrası bekletilmeden , en kısa sürede işlenen özenle seçilmiş sebze ve meyvelerle katkısız konserve üretim tesisi kullanılan hatlarımızda hazırlıyoruz.

Müşterilerimize sağlıklı , güvenilir , damak tadına uygun ve beslenme ihtiyaçlarını karşılayan ürünler satarak memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarmak için ve sofralarınıza tad katmak      için çalışıyoruz.

Мы производим для вас с брендом вашей компании

#

            Hijyenik koşullarda titizlikle hazırladığımız ürünlerimizi koruyucu – katkı maddeleri kullanmadan 2 ve 3 katlı lamine ambalajlarda,raf ömrünün sonuna kadar lezzetini koruyacak özelliklerde paketliyoruz. Her pakette aynı lezzet , tazelikte ve kalitede ürün sunulması bir Yıldızlar geleneğidir.

           Yerel ve bölgesel marketler ile ulusal büyük zincirmarketler,hotel,restaurant,kafe gibi ev dışı tüketim noktalarına pazarladığımız ürünlerimizi dünyanın bir çok ülkesine de ihraç ediyoruz.

Her pakette aynı lezzet ve tazelikte aynı kalitede ürün sunulması bir YILDIZLAR GIDA geleneğidir.

Brands

Наша группа компаний