• صحية وموثوق بها

  • طبيعي وليس مضاف

  • طازجة وشهية

  • متفوقة الجودة

أغذية موثوقة

الصحة الدولية تركيا شركاء الحل

#

Türkiyenin dört bir yanından toplanan en taze ve en lezzetli yemişleri el değmeden işliyor,isteğe göre kavuruyor.Hijyenik koşullarda hazırlıdağımız ürünleri özel ambalajlarla paketliyoruz.

          Reçellerimizi meyvelerin en güzel hallerinden derliyor ve özel ekipmanlarla vakum altında , düşük kaynama sıcaklığı sağlanarak hazırlıyor böylece meyvenin tüm özelliklerini koruyoruz.

          Konservelerimizi hasat sonrası bekletilmeden , en kısa sürede işlenen özenle seçilmiş sebze ve meyvelerle katkısız konserve üretim tesisi kullanılan hatlarımızda hazırlıyoruz.

Müşterilerimize sağlıklı , güvenilir , damak tadına uygun ve beslenme ihtiyaçlarını karşılayan ürünler satarak memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarmak için ve sofralarınıza tad katmak      için çalışıyoruz.

نحن ننتج لك مع العلامة التجارية لشركتك

#

            Hijyenik koşullarda titizlikle hazırladığımız ürünlerimizi koruyucu – katkı maddeleri kullanmadan 2 ve 3 katlı lamine ambalajlarda,raf ömrünün sonuna kadar lezzetini koruyacak özelliklerde paketliyoruz. Her pakette aynı lezzet , tazelikte ve kalitede ürün sunulması bir Yıldızlar geleneğidir.

           Yerel ve bölgesel marketler ile ulusal büyük zincirmarketler,hotel,restaurant,kafe gibi ev dışı tüketim noktalarına pazarladığımız ürünlerimizi dünyanın bir çok ülkesine de ihraç ediyoruz.

Her pakette aynı lezzet ve tazelikte aynı kalitede ürün sunulması bir YILDIZLAR GIDA geleneğidir.

Brands

مجموعة شركاتنا